Статьи

«Рейтинг роботодавців України»: обери кращого

«Рейтинг роботодавців України»: обери кращого

Вже цими теплими осінніми днями команда HeadHunter Україна запускає опитування аби визначити, як українці вибирають роботодавців і кого з них вважають найкращими.

20 вересня стартує перша хвиля дослідження «Рейтинг роботодавців України»!

«Рейтинг роботодавців України»™ – це можливість для пошукачів висловити свою думку щодо компаній, в яких вони прагнуть працювати, та назвати кращих роботодавців України.

«Рейтинг роботодавців України»™ для компаній – це можливість почути думку пошукачів та зробити висновки щодо подальшого формування стратегії побудови HR-бренду компанії.

«Рейтинг роботодавців України»™ – це важливий показник привабливості компанії як роботодавця.

«Рейтинг роботодавців України»™ буде включати думку пошукачів та експертів ринку праці.

Етапи дослідження:

Перша хвиля – опитування пошукачів стартує 20 вересня. Саме пошукачі визначать компанії, які будуть брати участь у рейтингу роботодавців України.

Друга хвиля опитування пошукачів, де основний фокус буде спрямовано на критерії привабливості роботодавців та бізнес-сфер, актуальні питання ринку праці та працевлаштування пошукачів.

Третя хвиля – до формування «Рейтингу роботодавців України» долучаться експерти ринку праці. Таким чином, реалізовуючи даний проект, ми хочемо стимулювати ринок до розвитку, визначити орієнтири для HR-команд і власників бізнесів та заохотити тих, хто інвестує в бренд роботодавця реальними справами.

Шановні пошукачі!

Долучайтеся до опитування, називайте компанії своєї мрії та критерії привабливості роботодавців!

Без перебільшення від кожної відповіді залежить те, як розвиватиметься бізнес в контексті управління персоналом та HR-брендом, і отже, наскільки через рік-два-п’ять кожен з нас буде щасливий на своїй роботі.

Запрошуємо всіх взяти участь у дослідженні, заповнивши Анкету!

Оглядово підсумки рейтингу буде оголошено на підсумковій конференції «Премії HR-бренд Україна 2018».

Також за результатами рейтингу запланована прес-конференція для ЗМІ.

Вакансии дня

Комментарии