Статьи

Відмовити не можна мовчати: скільки пошукачі чекають на фідбек

Ніхто не любить відмов. Тому багато хто воліє почекати з відповіддю — а раптом саме минеться. HeadHunter Україна поцікавився у користувачів порталу hh.ua, як вони реагують, коли не отримують фідбек від рекрутерів.

На просторах Інтернету періодично з'являється інформація про пошукачів, котрі не приходять на співбесіди і не дають фідбек, – це один бік питання пошуку співробітника. Розцінювати це, почасти, можна, як складову професії рекрутера. Друга сторона процесу найму – відсутність зворотного зв'язку від рекрутера.

Так, 35% (з тих, хто запитував фідбек) вказали, що рекрутер проігнорував прохання надати зворотний зв'язок. 9% опитаних зазначили, що не потрапляли у подібні (або зазначені в питанні) ситуації.

Відмовити не можна мовчати: скільки пошукачі чекають на фідбек

Відповіді на питання про те, скільки часу пошукач готовий чекати зворотний зв'язок, показали, що 64% опитаних готові чекати – тиждень-другий; 21% дає рекрутерам на роздуми всього кілька днів, 10% готові чекати місяць і довше.

Відмовити не можна мовчати: скільки пошукачі чекають на фідбек

Дзвінок і лист рекрутеру з проханням прояснити ситуацію, як спосіб реагування на мовчання з боку роботодавця, вибирають 36% і 25% з опитаних. Внесення компанії в «сірий список» вважає адекватною реакцією у такій ситуації третина аудиторії. При цьому 16% ніяк не реагують на відсутність зворотного зв'язку від рекрутера.

Серед інших варіантів респонденти вказували, що не припиняють пошуки і не втрачають часу, чекаючи, поки їм напишуть, а також, що не вважають компанію, де рекрутер не до кінця виконує свою роботу, носієм високих професійних стандартів.

Відмовити не можна мовчати: скільки пошукачі чекають на фідбек

Респонденти, які не отримували фідбек від рекрутера після відсилання резюме, говорили про те, що відсутність відповіді зароджує у них сумнів, чи бачив рекрутер їхнє резюме (і таких 38%); відчувають роздратування відносно компанії (31%); чверть опитаних вказали, що спокійно ставляться до подібних ситуацій.

При цьому не усі засмучуються і/або мають високі очікування щодо кожної вакансії, на яку відгукуються. Негативний результат — теж результат, який вказує на те, що цей варіант у даний момент поки недоступний і варто шукати інші.

Відмовити не можна мовчати: скільки пошукачі чекають на фідбек

Відчувати роздратування у разі відсутності фідбеку після очного спілкування з рекрутером доводилося 43% опитаних. Втому від процесу очікування відчували 25%; холоднокровність проявляють 19%.

Відмовити не можна мовчати: скільки пошукачі чекають на фідбек

Нагадаємо, що 58% респондентів зв'язувалися з рекрутером до відправки резюме. Приводом для спілкування та дзвінків ставали: бажання уточнити деталі вакансії (62%), відповідність критеріям посади (19%) і призначення співбесіди (18%). Крім того, пошукачі телефонують для уточнення засобів зв'язку (в основному e-mail адреси) для відправлення резюме.

Пошук роботи – теж робота

Дані були отримані в результаті опитування, проведеного Дослідним центром Міжнародного кадрового порталу hh.ua у вересні 2018 року. В опитуванні взяло участь 725 респондентів з різних регіонів України.

Вакансии дня

Комментарии