Статьи

Реалії, тренди та практики HR від Леруа Мерлен Україна

На черговому вебінарі проекту «Рекруторія», спікером якого виступила директорка з управління персоналом Леруа Мерлен Україна Лілія Савич, ми розмірковували над тим, ким зараз виступає HR – автопілотом чи лідером змін для бізнесу.

Реалії, тренди та практики HR від Леруа Мерлен Україна

Лілія акцентувала увагу на тому, що всі процеси в галузі управління персоналом завжди повинні корелювати з бізнес-задачами. Лише тоді трансформація HR буде успішною.

Посилаючись на одного з найвідоміших бізнес-тренерів Тома Хаака, спікерка розповіла про сучасні тренди галузі:

  1. Інвестувати в HR-технології
  2. Мати невелику команду
  3. Бути близькими до бізнесу
  4. Бути впливовими
  5. Працювати з продуктивністю
  6. Розвивати здатність до навчання
  7. Впроваджувати

Зараз багато говорять про те, які скіли необхідні в сучасному світі. Лілія, окрім іншого, наголосила на трьох компонентах успішності. По-перше – ентузіазм – у нас всього одне життя і треба прожити його з ентузіазмом. По-друге – ракурс – інший погляд на життя породжує видатні ідеї. І по-третє – роль бізнесу в тому, щоб зробити світ кращим для кожного з нас.

Які ж практичні кроки варто здійснити, щоб досягати цілей? Вчиться приймати комплексні рішення, критично мисліть, розвивайте креативність, спілкуйтесь з розумними позитивними людьми та читайте.

Наприклад, Лілія радить, Керола Двека «Налаштуйся на зміни», Джона Будро «Оновлений HR» чи Білла Барнета і Дейва Еванса «Дизайн-мислення». А ще виділяйте 15 хвилин, щоб просто побути на самоті.

І не забувайте реєструватись на вебінари проекту «Рекруторія». Черговий захід відбудеться 13 лютого і проведе його Оксана Огнева, HR and Recruitment директор Jooble. Будемо говорити про компетентнісний підхід в оцінці кандидатів.

Про всі можливості HeadHunter Україна дізнавайтеся тут

Слідкуйте за нашими заходами для HR-спільноти в вашому персональному кабінеті роботодавців на hh.ua, а також на сторінці в Facebook: HeadHunter Україна - провайдер комплексних HR-рішень, підписуйтеся на канал @recrutoria в Telegram.

Реалії, тренди та практики HR від Леруа Мерлен Україна
Вакансии дня

Комментарии