ООО Фомальгаут-Полимин 

Киев

Сферы деятельности

Товары народного потребления (непищевые)

Я хочу тут работать

ООО Фомальгаут-Полимин 

Група компаній «Фомальгаут» — український виробник будівельних матеріалів, який розпочав свою діяльність у 1994 році. ТМ Polimin стала національним лідером серед виробників сухих будівельних сумішей та об'єднала:

• ТОВ «Фомальгаут-Полімін» (заводи сухих будівельних сумішей у Пустоіванному -Рівненська обл., Олешках — Херсонська обл., Лимані — Донецька обл. та 2 заводи у Києві);

• ТОВ «Ковель-Вапно» (виробництво вапна загальнобудівельного призначення та мінерального порошку);

• АТЗТ «Будмаш» (Житомир, виготовлення будівельної техніки);

• ПП «Фомальгаут-Т» (оптово-роздрібна торгівля будматеріалами та технікою у власній торговельній мережі);

• «Перший гіпермаркет дверей» на базі власного торгового центру;

• Партнерські представництва у ЄС.

Ми на власному прикладі довели, що потенціалу української будівельної промисловості вистачає для виробництва якісних сухих i рідких будівельних сумішей та лакофарбових матеріалів світового рівня. Продукція ТМ Polimin успішно експортуються за 12 напрямами: Великобританія, Німеччина, Австрія, Польща, Литва, Латвія, Молдова, Грузія, Румунія, Словаччина, Швейцарія і Швеція. Щоб збільшувати присутність на зовнішніх ринках POLIMIN EURO SERIES та POLIMIN WORLD SERIES, в найближчий час заплановано відкриття нових виробничих потужностей у ЄС.

Наша команда продовжує працювати над створенням інноваційних продуктів, дотримуючись найвищих стандартів якості та розвиваючи лінійки екологічних матеріалів. Задля постійного вдосконалення, ми продовжуємо модернізацію виробництва і інвестуємо у розвиток нашої екологічної політики. Саме тому продукція ТМ Polimin у 2018 році отримала нові нагороди: знаки відповідності програми «Національна конкурентоспроможність» як «Кращий продукт року» в 5 категоріях та «Інновація року» за екошпаклівку ТМ EcoShtuk by Polimin.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.