Я хочу тут работать
ПРО КОМПАНІЮ
Кондитерська Корпорація ROSHEN - один з найбільших виробників кондитерських виробів у світі. Наша...
Детальніше
СТРУКТУРА БІЗНЕСУ
Корпорація ROSHEN включає в себе Київську, Кременчуцьку, дві виробничі площадки Вінницької кондитерської фабрики...
Детальніше
МИ ПРОПОНУЄМО:
Корпорація ROSHEN надає своїм співробітникам сучасні умови праці, справедливу винагороду, соціальні гарантії, професійний і кар'єрний ріст. І чекає взамін: високу...
Детальніше
КАР'ЄРА ДЛЯ
СПЕЦІАЛІСТІВ З ДОСВІДОМ
Корпорація ROSHEN підтримує розвиток цілеспрямованих і результативних співробітників, надаючи можливості кар'єрного зростання як в рамках одного департаменту...
Детальніше
ПРОГРАМА ДЛЯ
СТУДЕНТІВ
Стажування в Корпорації ROSHEN - це шанс проявити себе і успішно почати свій кар'єрний шлях. А для Корпорації...
Детальніше
НАВЧАННЯ
Ми розуміємо, що наша найбільша цінність - це наші співробітники...
Детальніше
ПРО КОМПАНІЮ

Кондитерська Корпорація ROSHEN – один з найбільших виробників кондитерських виробів у світі. Наша продукція представлена в більш ніж 35 країнах світу на 3 континентах.

Компанія ROSHEN була заснована в 1996 році. На сьогоднішній день у нас працює близько 5 000 висококваліфікованих фахівців. Ми виробляємо понад 350 найменувань продукції. Всі виробничі потужності Корпорації ROSHEN сертифіковані відповідно до вимог міжнародних стандартів якості та безпеки продуктів харчування.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
Кондитерська Корпорація ROSHEN активно реалізує благодійні проекти в різних містах України в таких напрямках як: дитяча медицина, культура, розвиток інфраструктури, соціальна підтримка населення та ін. Колектив Корпорації також займається волонтерською та благодійною діяльністю. За 2016 рік Корпорація вклала 200 млн. грн. в благодійність і сплатила понад 1,5 млрд. грн. податків та зборів до бюджету України.
СТРУКТУРА БІЗНЕСУ

Корпорація ROSHEN включає в себе Київську, Кременчуцьку, дві виробничі площадки Вінницької кондитерської фабрики, а також Клайпеди кондитерську фабрику (Литва) і кондитерську фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина). Крім кондитерських фабрик до складу Корпорації входить власний молокозавод (м.Вінниця), потужністю переробки 600 т. Молока на добу, завдяки чому Корпорація повністю забезпечує своє кондитерське виробництво натуральною високоякісною сировиною. Для оптимізації поставок і забезпечення ідеальних умов зберігання продукції в м. Яготин був побудований власний Логістичний центр класу «А» площею 60 тис.м².

Корпорація ROSHEN надає своїм співробітникам сучасні умови праці, справедливу винагороду, соціальні гарантії, професійний і кар'єрний ріст. І чекає взамін: високу працездатність і мотивацію в досягненні поставлених завдань, бажання вчитися і розвиватися, вміння працювати в команді, позитивне налаштуванння, ініціативність і драйв в роботі.

ROSHEN пропонує співробітникам:

В Корпорації ROSHEN Ви знайдете можливості для самореалізації, професійного зростання та побудови успішної кар'єри!

КАР'ЄРА ДЛЯ СПЕЦАІЛІСТІВ З ДОСВІДОМ

Корпорація ROSHEN підтримує розвиток цілеспрямованих і результативних співробітників, надаючи можливості кар'єрного зростання як в рамках одного департаменту, так і між підрозділами, регіонами України та країнами. Багато співробітників, які починали свою кар'єру в Корпорації кілька років тому, зараз займають високі керівні посади.

Корпорація прагне залучати в команду молодих, талановитих, ініціативних, амбітних професіоналів, готових постійно удосконалювати свої знання та професійні якості.

Кар'єра в ROSHEN - це:

 • Робота в команді професіоналів
 • Можливості навчання та розвитку
 • Складні і цікаві завдання
 • Можливість реалізувати свій потенціал в успішній компанії
ПРОГРАМА ДЛЯ СТУДЕНТІВ

Стажування в Корпорації ROSHEN - це шанс проявити себе і успішно почати свій кар'єрний шлях. А для Корпорації - це прекрасна можливість залучити талановитих випускників, які мають бажання пізнавати нове, вчитися у професіоналів, вносити свій вклад в розвиток і успіх Компанії.

Ваша кар'єра - у Ваших руках, а наше бажання - допомогти Вам досягти успіхів!

Щороку Корпорація ROSHEN запрошує студентів 5, 6 курсів ВНЗ на 3-місячне стажування за різними напрямами. Це прекрасна можливість розкрити свій професійний потенціал і закласти основи для подальшої успішної кар'єри. Під час стажування наставники будуть ділитися з Вами своїми знаннями та досвідом, залучати Вас до вирішення реальних завдань різної складності, допоможуть розвинути професійні якості та отримати нові навички.

Відбір учасників Вересень – листопад
 • Подача заявок
 • Відбір резюме та анкет
 • Тестування і співбесіди з кандидатами
 • Відбір фіналістів
Стажування Грудень – лютий
 • Оплачуване 3-місячне стажування
 • Офіційне працевлаштування
 • Компенсація обідів
 • Навчання, залучення до реальних завдань
Початок роботи Березень
 • Робота в команді професіоналів
 • Кар‘єрне зростання
 • Цікаві проекти
 • Реалізація свого потенціалу
НАВЧАННЯ

Ми розуміємо, що наша найбільша цінність - це наші співробітники. Ми впевнені, що успіх Корпорації ROSHEN залежить від успіху людей, які в ній працюють. Тому для нас важливо залучати кращих фахівців і кожному з них надавати можливість для професійного та особистісного зростання.

В Корпорації ROSHEN є кілька навчальних програм:

 • Програма стажування для молодих фахівців
 • Проект «Школа майстрів» для майстрів-технологів
 • Програма навчання для керівників і фахівців
 • Курси навчання англійській мові.

Вакансии компании «ROSHEN, Кондитерская корпорация» 

Вакансии в текущем регионе: Киев6

от 40 000 грн.
Киев,
Демеевская
з/п не указана
Киев
от 25 000 до 30 000 грн.
Киев,
Демеевская