Я хочу тут работать

Про компанiю

Найбільша нафтовидобувна компанія України

28 бурових установок

Найбільша мережа автозаправних станцій на території України

Вся наша продукція відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001:2015

ПАТ «Укрнафта» – найбільша нафтовидобувна компанія України. Частка товариства у загальному видобутку нафти з газовим конденсатом в Україні в 2018 році склала 63,6%, частка у загальному видобутку газу – 5,5%.

Станом на 01.01.2019 р. ПАТ «Укрнафта» володіє 85 спеціальними дозволами на видобування (промислову розробку родовищ) вуглеводнів.

На балансі підприємства перебуває 28 бурових установок.

ПАТ «Укрнафта» володіє однією з найбільших в Україні мереж заправних станцій, присутньою у більшості регіонів країни. Мережа налічує 537 АЗС.

Місія та цінності

«Укрнафта» - найбільша українська нафтогазова компанія, що контролює низку першокласних активів у нафтогазовій галузі.

Наша місія – збудувати на цій основі національного лідера з ефективності та корпоративного управління, який би забезпечував акціонерам компанії максимальну ринкову вартість.

Головні цінності «Укрнафти» - це:

ВИСОКА ЯКІСТЬ

Ми прагнемо до якості у всьому.
Чи йде мова про буріння нової свердловини або про обслуговування клієнтів на заправних станціях, наші співробітники працюють у відповідності з найвищими стандартами якості.

ЕФЕКТИВНІСТЬ

Ми завжди прагнемо оптимізувати наш бізнес, щоб досягти максимальних результатів, найбільш ефективно використовуючи наявні ресурси. Це стосується як наших виробничих підрозділів, так і управління фінансами компанії.

ПРОЗОРІСТЬ

Ми стаємо відкритою, сучасною компанією. Ми впевнені, що прозорість підвищує ефективність, в результаті приносячи вигоду всім - акціонерам, співробітникам і широкій громадськості.

СОЦІАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

У регіонах, де працюють наші підприємства, ми усвідомлюємо всю важливість тієї ролі, яку відіграє наша компанія – і як потужний працедавець, як виробник, відповідальний за захист навколишнього середовища.

Структура компанії

Менеджмент

Марк Роллінс Голова Правління

Марк Роллінс очолив ПАТ «Укрнафта» у вересні 2015 року. Він має 25-річний досвід роботи у нафтогазовій галузі, здобутий у міжнародних енергетичних компаніях.

Ірина Євець Заступник Голови Правління, Головний фінансовий директор

Ірина Євець – професійний фінансист із 20-річним практичним досвідом, отриманим у провідних українських компаніях. З грудня 2015 року з аймає посаду Головного фінансового директора, заступника Голови Правління – члена Правління ПАТ «Укрнафта».

Джонатан Поппер Заступник Голови Правління, Виконавчий віце-президент з питань корпоративної стратегії та розвитку

У грудні 2015 року Джонатан Поппер, досвідчений професіонал у галузі нафтової промисловості, економіст за фахом був призначений до ПАТ «Укрнафта» на посаду Виконавчого Віце-Президента з питань корпоративної стратегії та розвитку – члена Правління компанії. Він відповідає за стратегію, планування та розвиток бізнесу.

Маврикій Калугін Заступник Голови Правління, Виконавчий віце-президент з видобутку і переробки

Маврикій Калугін - професійний нафтовик з великим міжнародним досвідом в сфері розробки нових і модернізації існуючих родовищ, управління розробкою родовищ, проектів підвищення нафтовіддачі IOR / EOR, технічної експлуатації та загального управління. У лютому 2016 р пан Калугін зайняв посаду Виконавчого Віце-Президента з видобутку і переробки, члена Правління ПАТ «Укрнафта». До приходу в Укрнафту пан Калугін керував проектами в компанії Petrofac (Румунія) на посаді регіонального менеджера. Раніше займав високі технічні та операційні посади в таких компаніях, як Petrofac Integrated Energy Services (Росія), Cairn India, TNK-BP, Occidental, ConocoPhillips і ARCO (Аляска).

Олег Гез Заступник Голови Правління, Виконавчий Віце-Президент з питань збуту

Олег Гез має понад 15 років досвіду в нафтовій галузі, спеціалізуючись в основному на розвитку бізнес-сегменту Downstream, переробці та реалізації нафтопродуктів, операційній ефективності напрямку продажів, управлінні та трансформації роздрібного бізнесу, управлінні угодами злиття та придбання компаній в нафтогазовому секторі.

Соціальна відповідальність

ЗДОРОВ'Я, БЕЗПЕКА ТА НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ

Компанія приділяє значну увагу питанням безпеки, охорони здоров’я та навколишнього середовища.

Для цього «Укрнафта» розробила необхідні програми і процедури, які повністю відповідають вимогам українського законодавства або навіть їх перевершують.

Ці програми і процедури, зокрема, забезпечують інформування працівників і підрядників про вимоги безпеки і охорони навколишнього середовища.

СУСПІЛЬСТВО

Будучи одним з найбільших працедавців в Україні, компанія утримує різні об’єкти соціальної інфраструктури, які обслуговують працівників «Укрнафти», членів їхніх родин, а також мешканців регіонів, де працюють підприємства компанії. У цій сфері на особливу увагу заслуговують наступні напрямки:
- Ініціатива прозорості видобувних галузей ПАТ «Укрнафта» є учасником процесу ЕІТІ в Україні – ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ).

Літні табори відпочинку для дітей

На балансі «Укрнафти» знаходиться три дитячі оздоровчі табори: «Дружба» в Івано-Франківській області, «Веселка» в Чернігівській області та «Іскорка» у Полтавській області. Товариство багато років організовує відпочинок для дітей працівників «Укрнафти» під час літніх канікул та для дітей-сиріт і дітей з малозабезпечений сімей.

Благодійність

Компанія «Укрнафта» щороку витрачає значні суми на благодійність у місцевих громадах, де працює. Йдеться про підтримку інфраструктурних проектів та допомогу у розвитку громад.

Допомога Бориславу

Борислав – одне з нечисленних міст світу, розташованих на родовищах нафти, видобуток якої ведеться ще із середини ХІХ століття.
Для ПАТ «Укрнафта» як відповідального надрокористувача одним із пріоритетів є підтримка належного стану довкілля у Бориславі. Зокрема, компанія самостійно фінансує програми з ліквідації загазованості міста.

Вакансии компании «Укрнафта, ПАТ» 

Вакансии в текущем регионе: Киев4

з/п не указана
Киев,
Майдан Независимости,
Золотые ворота
з/п не указана
Киев,
Майдан Независимости,
Золотые ворота
з/п не указана
Киев,
Майдан Независимости,
Золотые ворота