ООО Watsons Украина 

Киев

Сферы деятельности

Розничная торговля

Товары народного потребления (непищевые)

Награды

Я хочу тут работать

ООО Watsons Украина 

Watsons Україна - це мережа магазинів і аптек Watsons - лідер на ринку роздрібних продажів серед магазинів формату Drogerie.

Перший магазин під брендом "ДЦ"  був відкритий у 1996 році в Києві на вулиці Шота Руставелі. Саме з цього магазину стартував впевнений і динамічний розвиток нашої компанії!  У 2006 році ТОВ "ДЦ Україна" та ТОВ "БМТС" увійшли до складу міжнародної корпорації A.S.WATSON GROUP і з 2011 року починається новий етап розвитку вашої улюбленої мережі краси і здоров'я.

Історія торгової мережі Watsons почалася в 1828 році. Однак офіційним роком «народження» вважається 1841 рік. На сьогоднішній день A.S. Watson Group є найбільшою роздрібною мережею товарів для краси і здоров'я в Європі і Азії, яка представлена ​​12 400 магазинами на 25 ринках.

Товари різні, назви мереж у Європі та Азії разні, але незмінне одне - філософія турботи про покупців. З кожним роком наша торговельна мережа зміцнює свої позиції на ринку, впроваджує в життя якісно нові підходи до надання послуг .

На початок 2016 року мережа Watsons Україна налічує понад 420 торгових точок і представлена ​​в 112 містах по всій території України.

Компанія стабільно отримує премію "Вибір року" з 2008 року.

Робота в Watsons Україна - це можливість для багатьох бажаючих приєднається до лідера, стати частиною великої і сильної компанії, отримати глобальний досвід і досягти бажаних кар'єрних висот .

                                                            

WE BRING MORE TO LIFE!


 

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.