SoftServe Business Systems 

Львов

Вакансии

23 активные вакансии

Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Я хочу тут работать

SoftServe Business Systems 

SoftServe Business Systems є підрозділом корпорації SoftServe Inc. Ми – компанія, що динамічно розвивається, орієнтована на розробку і підтримку рішень і сервісів, що охоплюють весь процес продажів и дистрибуції. Наші основні клієнти – це міжнародні FMCG-компанії, які ведуть свою діяльність у країнах Східної Європи та Центральної Азії. У нас працюють більш ніж 300 співробітників, кожний з яких експерт у своїй справі і наш основний капітал. Незалежно від того, програмісти це чи працівники відділу продажів, ми всі орієнтуємось на потреби наших клієнтів. Наша команда цілком впевнена, що тільки так ми можемо будувати міцні, довготривалі, по-справжньому партнерські взаємовідносини з клієнтами, чим ми по праву пишаємося. 

--------------------------------------------------------------------------------------------

SoftServe Business Systems входит в группу компаний корпорации SoftServe Inc. Мы - динамично развивающаяся компания, ориентированная на разработку и поддержку решений и сервисов, охватывающих весь процесс продаж и дистрибуции. Наши основные клиенты – это международные FMCG -компании, которые осуществляют свою деятельность в странах Восточной Европы и Центральной Азии

--------------------------------------------------------------------------------------------

SoftServe Business Systems is a division of SoftServe corporation, an international global scale IT-company. SoftServe is a leading technology company specialised in software development and consulting services, with the head office in Lviv (Ukraine), dozens of offices around the world and development centres mainly located in Eastern Europe. The total number of staff is more than 4,000 of skilled employees.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Киев1

Информационные технологии, интернет, телеком1
Банки, инвестиции, лизинг1

Вакансии в других регионах:22

Информационные технологии, интернет, телеком22
Банки, инвестиции, лизинг2
Наука, образование1