Руководитель проекта

Нек. орг. NORLAU

Киев

Вакансии

5 активных вакансий

Сферы деятельности

Общественная деятельность, партии, благотворительность, НКО

Руководитель проекта

Нек. орг. NORLAU

Норвезькі Радники з Питань Верховенства Права в Україні (NORLAU) Проект Пробації є проектом надання технічної підтримки та співпраці, що фінансується Міністерством іноземних справ Норвегії та здійснюється Директоратом Виправної служби Норвегії.  Бенефіціаром Проекту є Міністерство юстиції України.

Проект Пробації

Проект одночасно працюватиме з представниками всієї системи кримінальної юстиції, забезпечуючи координацію зусиль та прийняття елементів реформи всіма установами – органами прокуратури, судами, адвокатами, установами виконання покарань (УВП), органами пробації, місцевими громадами та іншими відповідними інститутами.

Проект надаватиме підтримку Державній установі «Центр пробації» в Україні у розвитку відповідно до міжнародних стандартів та передової практики у сфері пробації. Для того, щоб зробити ДУ «Центр пробації» ключовим суб’єктом системи кримінальної юстиції, важливо забезпечити участь спеціалістів високого рівня в усій системі кримінального правосуддя. Але для того, щоб альтернативні заходи та санкції були ефективними в зниженні рівня злочинності, вони повинні застосовуватися і сприйматися з довірою суддями, прокурорами та місцевими громадами. Цього можна поступово досягти шляхом здійснення управління та нагляду за виконанням альтернативних санкцій сучасною та професійною установою пробації.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Киев5

з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев
 
з/п не указана
Киев