Киевский часовой завод

Киевский часовой завод

Все почалося зі співробітництва з Першим Московським годинниковим заводом, який випускає годинники “Польот”. Київський годинниковий завод почав займатися ліцензованим випуском російських годинників марки “Польот”, які згодом “українізувалися”. Саме з цим годинником 19 листопада 1997 року перший космонавт незалежної України Леонід Каденюк здійснив свій політ до космосу.

Але все ж таки це було співробітництвом, а хотілось чогось свого. І в 2002 році було вирішено приступити до створення власного бренда, тим більше, що в Україні дотепер не існувало вітчизняної годинникової марки.

Самим важливим правилом, яке взяли за основу творці українських часомірів – використання у годинниках тільки швейцарських механізмів. Незважаючи на великі фінансові витрати, було вирішено, дотримуючись прикладів провідних світових виробників наручних годинників, виходити на ринок не з одним годинником, а із цілою дизайнерською колекцією - 25 моделей наручних чоловічих і жіночих годинників під брендом « KLEYNOD». Так у листопаді 2002 року на українському годинниковому ринку з’явилася абсолютно нова торгова марка « KLEYNOD».

 Нові та українські, вони відразу ж знайшли прихильність серед споживачів. Колекція українських годинників “КЛЕЙНОД” поєднує в собі сучасні тенденції світової годинникової моди та особливий український стиль.

Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.