Я хочу тут работать
Про Банк

Альфа-Банк Україна – універсальний банк з приватним міжнародним капіталом і перевіреною часом надійністю.

Уже 25 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам і підтримуємо наших клієнтів в будь-яких життєвих ситуаціях. Сьогодні ми – це 10000-на команда об'єднаного банку, яка створює новий найсильніший банк-лідер на ринку для фізичних та юридичних осіб.

Альфа-Банк Україна входить до міжнародної банківської групи ABH Holdings S.A. (ABHH),
головний офіс якої розташований у Люксембурзі. Банківська група орієнтується на європейські країни, в тому числі на ринки, що розвиваються, та має представництва у 8 країнах: Білорусь, Великобританія, Люксембург, Нідерланди, Казахстан, Кіпр, Росія, Україна.
Місія
Наша місія: «Створюємо світ для Ваших грошей, бізнесу та мрії»
Ми існуємо для наших клієнтів, задовольняємо їх щоденні фінансові потреби, звільняючи ресурси для більш важливого, ніж похід до банку.
Ця місія в одній фразі відображає суть нашого обслуговування, простоту фінансових рішень, повний спектр послуг та інноваційні сервіси.
Цінності
Корпоративні цінності – це чотири стовпи, на яких тримається наш банк, які формують і підсилюють корпоративну культуру, об’єднують однодумців навколо однієї справи; вони дозволяють говорити просто про складне та бути на одній хвилі всім – від адміністратора до голови правління, у будь-якому куточку присутності нашого банку
Відкритість

Ми послідовні та чесні у своїх думках, словах і діях

Ми відкриті до комунікації, готові чути та розділяти іншу точку зору

Ми постійно шукаємо нові можливості розвитку і навчання

Довіра та партнерство

Ми працюємо для досягнення спільних цілей

Ми прагнемо взаємовигідних відносин і взаємодопомоги

Ми не визнаємо безкомпромісність та не керуємося власними інтересами

Відповідальність

Ми завжди тримаємо слово та виконуємо обіцяне

Ми несемо відповідальність як за свої дії, так і за спільний результат команди банку

Результативність

Ми зосереджуємося на результаті,
а не на процесі

Ми прагнемо досягти поставлених цілей,
а не переконати в їхній недосяжності

Переваги
Динамічна
робота
Гнучкий
графік
Можливість
участі у внутрішніх конкурсах
BookCrossing (обмін книгами, літературою та навчальними проектами)
Визнання досягнень співробітників (щорічне та щоквартальне нагородження кращих співробітників)
Наявність мотиваційних програм і немонетарної мотивації
Офіційне працевлаштування
Стрімке кар’єрне зростання
Аудиторні тренінги, система електронного дистанційного навчання
Активне дозвілля та корпоративні заходи
Регулярний промоушн
Робота в команді, дружний колектив
Students Internship Program
Про програму
Students Internship Program проект зі стажування студентів у нашому банку. Ця ініціатива саме для тебе, якщо ти хочеш досягти успіху у сфері фінансів та здобути досвід у великій організації. Вже 13-й рік поспіль ми відкриваємо двері нашого банку молодим та амбітним студентам, які бачать своє майбутнє у банківській сфері. Лише уяви собі, за 12 років існування проекту до нього долучилися близько 9000 студентів з більш ніж 90 українських вишів!
Багато фіналістів та учасників проекту обрали наш банк своїм першим місцем роботи. Сьогодні вони продовжують працювати у різних підрозділах нашої компанії по всій країні. Якщо ти бажаєш зростати в команді експертів, які прагнуть спільними зусиллями розвивати банкінг майбутнього в Україні, приєднуйся до нашої великої родини. Бери участь у проекті Students Internship Program. Чекаємо на твою заявку!
Алгоритм
Мета

Побудувати міст між середовищем, у якому студенти навчаються, і середовищем, у якому будуть працювати

Надати можливість студентам отримати перший досвід роботи

Забезпечити талановитим студентам можливість працевлаштування у банку

Хто може стати учасником

Студенти, які мають закінчену освіту бакалавра, є громадянами України чи мають дозвіл на роботу в Україні

Що отримує учасник

Оплачуване стажування протягом 6 місяців, з лютого по липень 2018 року
Баланс між навчанням і стажуванням: гнучкий графік роботи — 20 годин на тиждень
Наставника, який буде супроводжувати його протягом програми
Цікаві задачі та виклики
Постійний розвиток професійних та лідерських компетенцій

Фінал проекту

Працевлаштування у разі успішного проходження стажування

Відгуки
Марія Школьна стажер
корпоративний бізнес

6 місяців стажування були присвячені вивченню фінансового аналізу, ринкового середовища. Відкриттям для мене було те, що багато банківських процесів зсередини глибші та є цікавими.

За період стажування мене найбільше вразив ентузіазм моїх керівників, їх жага навчити мене практичним аспектам. Саме розкриття «секретів» з досвіду колег було найціннішим. Також корисною була участь в нарадах з менеджментом банку, що допомогло зрозуміти хід думок під час прийняття управлінських рішень.

Проект і конкурсний відбір змінили моє ставлення до своїх можливостей. Тепер я впевнена, що при бажанні можна відкрити будь-які двері. Але не буває випадковостей, для досягнення своїх цілей потрібно прикладати якомога більше зусиль.

Я раджу банк для стажування, бо в ньому безліч можливостей для першої кар’єрної сходинки! Це унікальний шанс спробувати себе в будь-якому цікавому напрямку банківського бізнесу: від аналізу фінансового стану до маркетингу нових продуктів.

Марина Куліш стажер
стратегічне планування

Період стажування був для мене насиченим часом. Багато цікавих людей, завдань, тренінгів. Знайомство з колегами дало можливість знайти тих, з кого можна брати приклад для наслідування в розвитку професійних і особистих якостей. Стажування в департаменті стратегічного планування дозволило працювати з різноманітними макроекономічними даними України і зарубіжних держав. Це надзвичайно розширило моє бачення економічних процесів. Стажування сподобалось насиченістю і різноплановістю. Ти не сидиш на місці, щодня дізнаєшся щось нове для себе. Іноді в чомусь помиляєшся, але завдяки цьому й вчишся.

Особливістю проекту є те, що це не просто одноманітне, нудне і безцільне стажування в банку. Це ряд додаткових тренінгів, спеціальних проектів, що дають тобі нові емоції, розвиток навичок та поштовх до дій. Жодного разу я не пошкодувала про той день, коли вирішила взяти участь у проекті. Він дає багато можливостей для розвитку і може стати твоєю відправною точкою для руху в потрібному напрямку. Ти виконуєш реальні завдання, знаходишся в живій функціонуючій структурі великого банківського організму й бачиш результат своєї роботи.

Аліна Жижка стажер
підтримка мережі

Я проходила стажування у відділі зарплатних проектів, де змогла зрозуміти роботу карткового бізнесу в цілому, в університеті такого не навчали! Робота у банку в режимі «багатозадачності» дуже дисциплінує та вчить раціонально використовувати свій час – гадаю, що ця навичка залишиться на все життя! Найбільше мене здивували колеги, вони справжні професіонали своєї справи. Завжди було роботи багато, а часу обмаль, проте все виконувалось на вищому рівні без будь-яких скарг. Я також вчилась якісно виконувати свої задачі.

За час стажування я зрозуміла, що банк – це саме те місце роботи, з яким я хочу пов’язати свою кар’єру.

Я раджу банк як місце для стажування та роботи. В майбутньому це може бути початок вашої кар’єри, як це сталося у мене!

Євгеній Кошляк стажер
корпоративний бізнес

Це був цікавий та важливий для мене проект. Стажування допомогло подорослішати, побачити життя таким, яким воно є, без фантазій і химер уяви. Я вдячний своїм колегам та наставникам, що були поруч, ділились, навчали та підтримували.

Проект допоміг відчути реалії бізнесу, стати частиною великої команди. І що найголовніше, скорегувати свої подальші цілі і бажання, дії і кроки. Я радий, що взяв участь в конкурсі і переміг, адже це безцінний життєвий досвід і чудовий старт для майбутнього.

Життя змінюється, змінився і банк. Проект також буде мінятись, але твердо впевнений, що студентам корисно і потрібно випробовувати свої сили.

Тільки долаючи труднощі і доклавши зусиль зростає і дорослішає людина. Це ваш шанс, студенти, використайте його. Бажаю успіхів всім учасникам проекту!

Про наше життя
Займаємося спортом
Наша командна робота
Наші гарні традиції
Ми за чисте довкілля!

Вакансии компании «Альфа-Банк, Украина» 

Вакансии в текущем регионе: Киев11

Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.