Я хочу тут работать
×

Інформація про компанію

AB InBev Efes є одним з лідерів українського пивоварного ринку та спільним підприємством найбільшої у світі пивоварної компанії Anheuser-Busch InBev і найбільшої пивоварної компанії Туреччини Anadolu Efes.

AB InBev Efes в Україні має три пивоварні в Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Портфель пивних брендів складається з глобальних ТМ: Bud, Corona Extra, Stella Artois; міжнародних ТМ: Hoegaarden, Leffe, Beck's, Lowenbrau, Franziskaner, Spaten, Staropramen, Taller; а також локальних ТМ: «Чернігівське», «Рогань», «Янтар», «Жигулівське Оригінальне».

Anheuser-Busch InBev є публічною компанією (Euronext: ABI) зі штаб-квартирою в Левені (Бельгія). Депозитарні розписки компанії котируються на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE: BUD). Anheuser-Busch InBev є провідною пивоварною компанією світу та входить у ТОП-5 лідерів серед світових виробників товарів повсякденного попиту.

Anheuser-Busch InBev здійснює операції на ринках 50 країн, у більшості з них посідає провідні позиції.

У групі компаній Anheuser-Busch InBev працюють близько 200 тис. співробітників по всьому світу.

Anheuser-Busch InBev традиційно розвиває свій бізнес, виходячи з принципів корпоративної соціальної відповідальності. Компанія приділяє велику увагу пошуку шляхів скорочення негативного впливу на зовнішнє середовище, просуває культуру відповідального споживання алкоголю, будує відкриті та чесні відносини з суспільством

Компанія Anadolu Efes заснована в Туреччині в 1969 році.

Почавши свою діяльність із двох пивоварних заводів, створених у Туреччині, Anadolu Efes незабаром стала безперечним лідером ринку країни в цьому секторі. У 1990-х роках компанія розширилася за кордон рішенням, яке виявилося поворотним моментом в її корпоративній історії. Постійно прагнучи забезпечити життєздатність своєї міжнародної діяльності, в 2012 році компанія зробила важливий крок у напрямі розширення свого регіонального впливу, вступивши в стратегічне партнерство з SABMiller Plc.

Продукція компанії експортується у понад 70 країн світу.

Вакансии компании «AB InBev Efes»  

Вакансии в текущем регионе: Киев4

Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.

Вакансии в других регионах:7

Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.
Еще
 
Произошла ошибка.