Vodafone Украина 

Киев

Вакансии

2 активные вакансии

Сферы деятельности

Телекоммуникации, связь

Интервью

Попасть в Vodafone. Как живется молодым инженерам крупнейшего оператора связи

Награды

Я хочу тут работать
×

Vodafone Украина 

Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній, що надає широкий спектр послуг, включаючи мобільний голосовий зв'язок, передачу даних, обмін повідомленнями, фіксований інтернет і кабельне телебачення.


Оператор працює в 26 країнах, має партнерські угоди з операторами в 57 країнах і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в інтернет на 17 ринках. Станом на 30 вересня 2015 Vodafone надає послуги 454 мільйонам абонентів мобільного зв’язку і 12,5 мільйонам користувачів фіксованого інтернету.


ШУКАЄТЕ РОБОТУ СВОЄЇ МРІЇ?

Ви обрали вірний шлях!

 

Vodafone — велика міжнародна компанія, і можливості для професійного розвитку тут безмежні. Ми з радістю запрошуємо відкритих, амбіційних і талановитих людей до нашої інноваційної компанії.


Зробіть перший крок — надішліть резюме просто зараз.

 

ПРОГРАМА CТАЖУВАННЯ «3G DREAM TEAM» для студентів старших курсів і випускників телекомунікаційних ВНЗ.


Програма працює в столиці та всіх регіонах України. Молоді фахівці на власному досвіді дізнаються про те, як стати інженером нового покоління. У вересні стартує конкурсний відбір, в рамках якого проводять співбесіди, тестування знань і здібностей, в процесі ділових ігор визначають ціннісний профіль. Учасники програми, які пройшли етап Інтеграційного навчання, проходять Професійне стажування протягом шести місяців, що дозволяє сформувати навички під керівництвом наставника.


Кращі випускники програми отримують можливість розвивати мережі зв'язку в інноваційному середовищі.

 

Вакансии компании

Вакансии в текущем регионе: Киев2